Duchowa pomoc – anonimowo bez zdjęć, bez wizji.

Jesteś wreszcie u siebie i możesz poczuć się bezpiecznie. Całkowicie anonimowo możesz podzielić się ze mną swoją historią, historią swojego przyjaciela, jeśli to przez niego tu jesteś. Jesteś w miejscu dla tych, którzy chcą porozmawiać o sobie, o swoim życiu, problemach, ale też radościach. Czasem bywa w życiu tak, że nie widzisz wokół siebie osób, którym możesz zaufać, wstydzisz się opowiedzieć o czymś swoim bliskim lub chcesz porozmawiać z kimś zupełnie obcym, kto obiektywnie spojrzy na sytuację. Dlatego właśnie tutaj jestem . Jeśli potrzebujesz anonimowej rozmowy, jestem tu dla Ciebie. Nie oferuje tutaj terapii, psychoterapii, ale jeśli będzie taka potrzeba to pokierujemy Cię, jak będzie trzeba. Doradzam że względu na dar, który posiadam, nie oceniam, wysłuchuje i towarzysze Ci przez czas, jaki Ci potrzeba.

Comments (2)

  1. Karol

    Witam mam na imię Karol chciałbym się dowiedzieć o jednej osobie o Agacie którą poznałem czy będziemy razem i czy nasz związek przetrwa .

    Reply
  2. Anna

    Dzień dobry. Mam problem, którynie dręczy 11 lat. W 2011 roku zmarł mi mąż na raka. Nic nie wiedziałam, że jest chory, bo po jego śmierci dowiedziałam się, że zachorował 6 lat wcześniej i trzymał tajemnice. Zostawił mnie z małym, dzieckiem, kredytem i domem do utrzymania. Pytanie, które mnie dręczy, to dlaczego się nie leczył, nie chciał żyć. Każdy normalny człowiek walczyłby do końca, już nawet nie dla mnie, a dla syna. Czy może mi Pan pomoc?

    Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.