Komentarze

4Dla wszystkich tych, którzy wahają się czy skorzystać z mojego daru, przedstawiam przykładowe komentarze, które udało mi się zdobyć poprzez portal Allegro, potwierdzające moje zdolności przepowiadania przyszłości oraz daru Jasnowidzenia:

„Transakcja przebiegła pomyślnie!Bardzo miły kontakt,duża trafność jasnowidzenia.Polecam wszystkim!”

„Nie pierwszy raz zwracam sie do Pani Dominiki gdy mam jakiś dylemat i zawsze dostaje konkretną odpowiedź. Polecam :)”

„Jestem miło zaskoczony darem Pani Dominiki. Nie spodziewałem się, że pomoże mi w sprawie beznadziejnej, której nie mogłem pamiętać, a która wydarzyła się wiele lat temu i zaważyła na całym moim dorosłym życiu, Szczerze polecam usługi Pani Dominiki”

„Cóż , jestem pod wrażeniem trafności , miłego podejścia i super dobrego kontaktu oraz zrozumienia, na pewno nie raz wrócę i serdecznie POLECAM”

„kolejny raz korzystam z usług „widzenia przyszlosci” Pani Dominiki i polecam innym allegrowiczom :)”

„Bardzo serdeczna i ciepła osoba z wielkim darem!!! Dziękuje bardzo!!! Polecam!!!”

„Jestem pod ogromnym wrażeniem umiejętności Pani Dominiki!!! Polecam wszystkim!”

 „kolejny raz korzystam z daru jasnowidzenia Pani Dominiki i kolejny raz polecam wszystkim, którzy chcieliby poznać swoją przyszłość lub rozwiać wątpliwości odnośnie dokonywanych wyborów.”

„Z całego serca i z czystym sumieniem polecam tego jasnowidza , korzystałem już dwa razy i jestem bardzo zadowolony z trafności jasnowidzenia , mi się jak na razie wszystko sprawdza a co do stu procentowej sprawdzalności napiszę pod koniec miesiąca ..”

„Przekaz bardzo konkretny i trafny, bezbłędny. Wszystko co napisane w ofercie to prawda. Osobiście wyczuwam prawdziwy dar i talent u tej Pani. Polecam z całego serca, bardzo serdeczna osoba”

Comments (33)

 1. Grażyna

  Korzystałam z jasnowidzenia Pani Dominiki, bardzo trafnie scharakteryzowała człowieka o którego pytałam. Jej przewidywana przyszłość dla mnie dała mi spokój i wyciszenie. Pani Dominika ponadto odpisała e-mailem szybko pozwoliła na dodawanie pytań. Jestem bardzo zadowolona zarówno z jasnowidzenia jak i kontaktu. Na pewno wrócę jeszcze nie raz. Polecam usługi Pani Dominiki wszystkim osobom potrzebujacym rozwikłania swoich problemów.

  Reply
 2. Hanna

  Pani Dominika to niesamowicie ciepła osoba, posiadająca niezwykły dar! Jej przepowiednie sprawdzają się niemal w 100%, wracałam po nie już kilkakrotnie i skierowałam do Pani Dominiki kilku znajomych, którzy również pozostają pod ogromnym wrażeniem jej zdolności.

  Reply
 3. julita

  Witam polecam kazdemu Pania korzystalam z jej pomocy i wszystko sie sprawdzilo a takze pokryly sie wypowiedzi z jasnowidzem Krzysztofem Jackowskim gdzie odpowiedzial mi takimi samymo .Wielki dar i umiejetnosci jeszcze raz polecam Julita

  Reply
 4. Pawel

  Witam wszystkich . Korzystałem mam dowody na naprawdę uzdolnienia i z efektu który się ciągle rozwija i mam dowody ze Pani Dominika jest godną zaufania . Polecam szczeze .

  Reply
 5. Halina

  Witam korzystałam z usług pani Dominiki już nie raz a w zasadzie współpracujemy mogę powiedzieć już około trzech lat i jestem bardzo zadowolona z tego też względu że wszystko to co mówi to się sprawdza Jeżeli mam jeszcze jakieś pytania zawsze mogę dopytać zawsze znajdzie dla mnie czas wiem że dla innych też nawet w nocy mogę do niej zadzwonić i odbierze. Pani Dominika ma naprawdę bardzo wielki dar i szczerze ją polecam naprawdę wszystkim

  Reply
 6. Maria

  Witam korzystałam i korzystam z daru Panu Dominiki. Bardzo dużo mi się sprawdziło z czystym sumieniem mogę te panią polecić innym. Osoba Niedosc że bardzo tania to bardzo dobra w tym co robi ja napewno jej niezmiernie na inną wrozke. Polekam kazdemu

  Reply
 7. Maria

  Korzystałam i korzystam z daru Pani Dominiki bardzo duża trafność niezmiernie jej na inną wrozke bo raz ze bierze mało a dwa zawsze mogę dopytać w razie wątpliwości takich osób naprawdę mało. Serdecznie polecam kazemu

  Reply
 8. Klaudia

  Rowniez polecam z czystym sumieniem Pania Dominike, wszystko co opisala sie zgadza a reszta dopiero przede mna 🙂 dziekuje jeszcze raz Pani Dominiko za pomoc 🙂

  Reply
 9. Małgorzata Kaszuba

  Polecam z czystym sumieniem wszystko co opisała pani Dominika zgadza się w 100%.Gdy nie odebiera pani Dominika oddzwania. Polecam wszystkim

  Reply
 10. Jolanta

  U mnie sprawdziło się w 100%.Przesympatyczna osoba.

  Reply
 11. Pablos

  Umnie strasznie to wszystko kuleje jak narazie

  Reply
 12. Kasia Szabowska

  Kasia
  Z Dominiką znamy się i lubimy od nie wiadomo kiedy.Od czasu kiedyś my się poznały trzymam się tylko Jej.Jej wizję sprawdzają mi się w 100%. Za każdym razem jestem pod ogromnym wrażeniem Jej talentu….Dominika dzięki Kochana.

  Reply
 13. Krzysztof

  Pani Dominika, mam takie wrażenie, jest jak przyjaciel. Korzystałem kilka razy, w tym raz ostatnimi czasy.
  Pani ma wyjątkowy Dar, jej wizje są bardzo przejrzyste i zaskakująco trafne.
  Również bardzo dobry jest z nią kontakt.
  Będę korzystał na pewno w przyszłości z Jej usług, moim zdaniem Pani Dominika ma naprawdę wgląd w przyszłość.
  Z tego miejsca bardzo Pani dziękuję za wszystkie odpowiedzi i prawdziwe serce w pomocy

  Krzysztof z Warszawy

  Reply
 14. Lari

  Jestem bardzo wdzięczna za wizje i pomoc. Poprosiłam o pomoc ponad 4 lata temu, to, co usłyszałam było piękne i żyłam nadzieją, że się spełni w tych terminach, które były podane i się spełniło, ale dopiero po upływie wielu lat, gdyż, teraz już wiem, że mamy aż 7 dróg do wyboru i jesteśmy w stanie zmieniać swój los, przesuwać terminy, wyboerać drogi. Wszystko się spełniło prawie dosłownie, a niektóre rseczy nadal są w trakcie realizacji. Gorąco polecam, jak również, zalecam uważnie słuchać szczegóły i stosować się do rad i zaleceń, by potem nie narzekać, że się nie spełnia, lub, że długo 🙂

  Reply
  1. Ania

   Czyli wszystko się spełniło ale odwleklo w czasie niż to określiła pani Dominika?

   Reply
  2. A ia

   Po jakimś czasie spełniła się Pani wizja?

   Reply
 15. Katarzyna Czajko

  Pani Dominika na ten minent moja przeszlosx i teraznuejszosc ocenila prawidlowo, na przyszlosc czekam 🙂
  Dziekuje i pozdrawiam

  Reply
 16. Sylwia

  Czytałam wiele bredni na temat Dominiki. Sama od siebie powiem, że jest Wielka. Zadalam pytanie kiedy bede miala kontakt z osoba ktora milczy od 20 dni powiedziala mi ze dzisiaj.Nie wierzylam. Posxlam spac kiedy obudzilam sie w nocy zobaczylam sms . Dominiko jestes Wielka. Nie wierzcie w brednie jakie piszą na forach. Ta kobieta ma moc. Pozdrawiam wszystkich.

  Reply
 17. Patrycja

  Z całego serca polecam Pani Dominika to niezwykle ciepła osoba, która nie patrzy na zegarek poświęca każdemu wiele czasu do każdego podchodzi jak do bliskiej osoby. Wszystko co mówi jest rzeczywistością dar niesamowity potrafi wyczytać co nam dolega fizycznie ale także duchowo. Na pewno będę wracać do Pani Dominiki polecam każdemu bo korzystałam z wielu form wrozenia, bioenergoterapii a Pani Dominika zrobiła na mnie wrażenie nareszcie trafiłam na mówienie prawdy.

  Reply
 18. Katarzyna

  Rozszyfrowałam złodzieja dzięki Pani Dominice. Pieniędzy nie odzyskam, ale znając prawdę wiem jak się chronić. Polecam! Pani Dominika ma dar.

  Reply
 19. Wróżka

  Naprawdę polecam! Korzystałam z usług Pani Dominiki i bez dwóch zdań jest to osoba której można zaufać. Piątka z plusem!

  Reply
 20. Rad

  Kontakt bardzo dobry i Pani Dominika jest cierpliwa i odpowiada na każde pytanie, niestety ja nie miałem szczęścia.

  Reply
 21. Monika

  Korzystałam z wiedzy Pani Dominiki i super się sprawdziło. Polecam wszystkim.

  Reply
 22. Angela

  Wittam polecam paniom dominike jest cieplom osobom i wiem co muwi wszystko sie sprawdza ma dobre serduszko i bardzo polecam paniom dominike

  Reply
 23. kamila

  Z Pania Dominika pierwszy raz mialam kontakt kilka lat temu, rzeczy o ktore wowczas pytalam spelnily sie, Pani Dominika ma prawdziwy dar jasnowidzenia.

  Reply
 24. Zbyszek

  Pani Dominika jest osobą o niezwykłych umiejętnościach przewidywania przelyszłosci, jak i analizowania zdarzeń teraźniejszych, co bardzo pomaga w podejmowaniu życiowych decyzji.Rozmowa z nią to prawdziwa uczta dla duszy. Jej słowa sprawdzają się w 100%. Niezmiennie pozostaję pod wrażeniem jej wizji i ich sprawdzalności.

  Reply
 25. Krzysztof

  Pani Dominika to anioł zesłany przez Boga – cierpliwa, słuchająca, wyjaśniająca, potrafiąca doradzić. Jej wizje jako jasnowidza zawsze się sprawdzają. Jej słowom można zaufać. Czasami trzeba tylko odrobinę cierpliwości. Sam to doświadczyłem wielokrotnie. Polecam Panią Dominikę z całego serca!!!

  Reply
  1. Lukanio

   Dominika jest osoba bardzo ciepłą i dobrą
   Jej wizje się sprawdzają ma bardzo dobre serce i potrafi każdemu pomoc. Jestem dzięki niej silniejszym człowiekiem. Polecam ją każdemu !!!

   Reply
 26. Zbyszek

  Pani Dominika posiada nie tylko dar przewidywania przyszłości, ale również analizowania bieżących zdarzeń, co bardzo pomaga w podejmowaniu życiowych decyzji. Rozmowa z Panią Dominiką to prawdziwa uczta dla duszy. Jej słowa sprawdzają się w 100%. Nieustannie pozostaję pod wrażeniem Jej wizji. Wszystkim polecam!!!!

  Reply
 27. Zbyszek

  Pani Dominika to osoba o niezwykłych umiejętnościach przewidywania przyszłości, jak i analizowania teraźniejszości, co bardzo pomaga w podejmowaniu życiowych decyzji. Jej wizje zawsze się sprawdzają. Z całego serca polecam Panią Dominikę jako jasnowidza.

  Reply
 28. Izabela

  Z całego serca polecam usługi Pani Dominiki. Znajdowałam się/znajduję w jednym w najcięższych okresów mojego życia, a życie akurat mnie nie oszczędzało. Z jednej strony była walka o  firmę, którą prowadziłam kilka lat(zbankrutowałam), z drugiej strony partner, którego podejrzewałam o zdradę, a z trzeciej strony, problemy ze zdrowiem i półroczna choroba. To wszystko mnie dobiło, wyssało ze mnie dobrą energię, radość, straciłam grunt pod nogami. Żyję z karty kredytowej, z rozmów o pracę nic nie wynika, a moja sytuacja z dnia na dzień, staje się coraz bardziej napięta.. znów doszły zobowiązania do spłacenia, na szczęście ostatnie..
  Jednakże zwróciłam się do Pani Dominiki, nie z powodu problemów związanych z moim bytem i przyszłością zawodową, czy stanem zdrowia. Nie dawało mi spokoju od miesięcy zachowanie mojego partnera. Gdzieś w tym zabieganiu, stresie, początkach depresji, zapomniałam o sobie, o tym, że jestem jeszcze atrakcyjną kobietą, przeoczyłam wiele sygnałów, skupiona na innych sprawach, gdzie dziś wszystko wydaje się oczywiste. Mój partner podoba się kobietom, silny, twardy, bardzo odważny, wygadany z poczuciem humoru, pewny siebie, potrafiący załatwić rzeczy niemożliwe, więc przy bliższym poznaniu jego, każda chciała mi jego odebrać, tym bardziej, że on gotuje w domu i robi zakupy.. na punkcie gotowania ma hopla, jako były wieloletni restaurator .
  To co tak naprawdę wiedziałam w głębi duszy i strasznie mnie męczyło, potrzebowało, dla mojego świętego spokoju, potwierdzenia od osoby, która powiedziała jak wyglądała sytuacja i mało tego Pani Dominika naprowadziła mnie na wiele wspomnień, które przeanalizowałam, częściowo podczas rozmowy z Panią Dominiką, a częściowo przypomniały mi się później inne sytuacje, które złożyły się w jedną całość. Babsko zwane moją kuzynką, rozwódką na własne życzenie, które bywało w naszym domu, gościło się, czasami podczas Wigilii, czasami nie będące w stanie wrócić do domu, po alkoholu spało u nas, wkroczyło w nasz związek jak wąż, przymilny wąż,jak robal, który drąży jabłko. Nigdy specjalnie nie zwierzałam się jej, ani poza goszczeniem w naszym domu i przysługach(płatnych) w sferze zawodowej, nie utrzymywałam ścisłego kontaktu. Ta kobieta prawie zniszczyła mi życie, zaczęła nie tylko mnie unikać, ale i mojej matki, dziwnie się zachowywała w mojej obecności, nigdy nie patrzyła w oczy, unikała wzroku… Ta kobieta nie tylko przespała się z moim facetem, kiedy był pijany, ale i w nim się zakochała. Ja leżałam kilka tygodni chora w łóżku, on codziennie był u niej (zdrada emocjonalna) Nie będę rozpisywać szczegółów, przybliżyłam tylko po to, żeby Pani Dominika, szybciej skojarzyła moją osobę. Każdego dnia czuję wielką złowrogą  energię, wszystko mi się wali. Pani Dominiko, nie spaliłam jeszcze rzeczy od niej, coś mnie jeszcze powstrzymuje, choć wiem, że to tylko przedmioty.. nie znajduję już czarnych kłaków w domu..
  Miała Pani rację, że czeka nas bardzo ciężki okres w życiu i jak uda się nam jego przetrwać, to wtedy będziemy razem, po powrocie z sanatorium, pierwszego dnia jakby diabeł zatańczył w naszym domu, była policja, łzy, wyrzucenie mnie z domu i noc spędzona z alkoholem na ławce, po 2 dniach mój powrót do domu, kłótnie, wyzwiska i znów miała przyjechać policja(2 radiowozy), wtedy zadzwoniłam do przyjaciółki, szybko zorganizowała pomoc, przyjechała 2 z chłopakiem, spędziłam cały weekend u niej, pływając w alkoholu i po wielu latach bawiąc się w dyskotece z małolatami, byłam bardzo zrozpaczona, wśród osoby z którą niejedno przeszłam, odbudowałam swoją pewność siebie, po 6 latach wierności, w rozpaczy to ja zdradziłam partnera, z młodszym o 14 lat chłopakiem, w jej domu. Wstyd przyznać, był dla mnie tylko zabawką. W sercu nie poczułam nic, ani wyrzutów, ani żalu. Zrozumiałam, że wmawiano mi , że nie jestem nawet kobietą, a oprócz tego chłopaka, poznałam jeszcze dwóch, wszyscy 3 pisali do mnie i dzwonili. Przyjaciółka wiedziała jak mi pomóc odzyskać wiarę w siebie. Po tym wydarzeniu, około 5 dni mieszkałam u rodziców, tam też nie mogłam się odnaleźć, wróciłam do niego, bo pił kilka dni, żeby o mnie zapomnieć. Zmieniłam się, a raczej teraz on, kiedy zobaczył w moim telefonie, że dawny znajomy z młodości, napisał mi, że mnie pragnie i dzwoni często, nagle zaczął się starać (może to znów gra, żeby mnie wykorzystać), tylko teraz ja nie wiem, czy jeszcze chce, byłam lojalna, wierna, dawałam z siebie dla niego 200%, w nagrodę miałam zdrady i zawsze w naszym związku było piekło, kiedy było nas „troje”, dziś to wiem, ale jak to w życiu bywa, główny zainteresowany, dowiaduje się z reguły ostatni. Warunkiem mojego powrotu było zerwanie kontaktów z rozwódkami, samotnymi i nieszczęśliwymi w małżeństwie kobietami, które kręciły się wokół nas. Czas pokaże co będzie dalej. Kiedy nie mieszkałam kilka dni w domu, przyznał się, że „kuzynka” 2 razy przyjechała…nie chce myśleć co się działo, kiedy nietrzeźwiał kilka dni..
  Jestem wdzięczna Pani Dominice, o co zresztą prosiłam, żeby nic przede mną nie ukrywała. Człowiek kiedy zna prawdę inaczej myśli, kiedy jest w stanie zawieszenia, ma przypuszczenia, męczy się i cierpi. Pani Dominiko, jeszcze się z Panią nieraz skontaktuje i wiem, że w naszym przypadku, tylko rozmowa telefoniczna wchodzi w grę. Pozdrawiam serdecznie:) Izabela

  Reply
 29. Klaudia

  Polecam Panią Dominikę z całego serca! ❤️ pomogła mi w sprawie sercowej, chłopak do mnie wrócił tak jak mówiła. Jestem jej ogromnie wdzięczna ❤️ a przy tym okazała mi ogromne wsparcie, rozmawiając ze mną kiedy tylko tego potrzebowałam, nigdy nie było sytuacji ze nie odebrała ode mnie telefonu
  Jeśli ktoś ma jakikolwiek problem to nie ma co wahać czy skorzystać z usług Pani Dominiki! ❤️ ja do niej wrócę napewno jeszcze nie raz

  Reply
 30. Patrycja

  Polecam Panią Dominikę jest najlepsza. Ma złote serce wysłucha pomoże i zawsze można na nią liczyć. Z całego serca mogę ja jak najbardziej polecić. Ma dar w tym co robi jest najlepsza przede wszystkim bardzo szczera miła i wysłucha i zawsze pomoże nigdy nie odmawia pomocy. Przerobiłam wiele i z czystym sumieniem Polecam tylko Panią Dominikę.

  Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *